Wynik MR głowy a bolesność potylicy

Chciałam zapytać.ponieważ odebrałam wynik z rezonansu, a wizytę u neurolog mam w lutym. Proszę o opinię nt wyniku:nerw V po str.prawej sciśle przylega do naczynia-obraz budzi podejrzenie konfliktu nerw.-naczyniowego. co znaczą zmiany sluzuwkowe z obecnościa płynu w komórkach powietrznych prawego wyrostka sutkowatego.Mam bóle głowy w tylnej czesci potylicy po lewej stronie głowy.od prawie trzech tygodni i martwię się, a oprócz tego ta dolegliwość jest bardzo uciążliwa.

Opisane w badaniu MRI zmiany pozapalne w prawym wyrostku sutkowatym, blisko ucha wewnętrznego prawego
Podejrzenie konfliktu naczynia i nerwu V trójdzielnego ; po stronie LEWEJ, Często występuje, nie powinno mieć znaczenia klinicznego...
Do pełnej konsultacji
Pozdrawiam