Wynik MR kolana i łękotki
wynik MR kolana chrząstka o niejednorodnej strukturze . ognisko przebudowy struktury kostnej o średnicy 4 mm pęknięcie łękotki, zwiększona ilość płynu w jamie stawu, płyn w okolicy przyczepu więzadła właściwego rzepki do kości piszczelowej.

KOBIETA, 53 LAT ponad rok temu
Szanowna Pani, opisane uszkodzenie łąkotki wymaga leczenia artroskopowego o ile w badaniu klinicznym występują objawy to potwierdzające ( ból i/lub ograniczenie ruchomości i/lub blokowanie kolana itd) Proszę z wynikiem zgłosić sie do specjalisty, który je zlecał w celu omówienia strategii leczenia. Pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia