Wynik MR kręgosłupa 35-latki

Witam Kobieta lat 35 wyniki MR na poziomie th11-Th-12 przepuklina dotrzonowa dolnej blaszki granicznej trzonu th11 oraz tylne obwodowe centralno-lewoboczne uwypuklenie pierścienia włóknistego tarczy spłycające nieznacznie lewą stronę worka oponowego. Th12-L1 tylna obwodowa protruzja tarczy z tylną i tylno-boczną osteofitozą trzonów, spłyca przednią część worka oponowego. Przepuklina dotrzonowa dolnej blaszki granicznej L1. L4-5 tylno boczna wypuklina tarczy międzykręgowej powoduje modelowania

Nie zadała Pani konkretnego pytania w sprawie tego MR, a poza tym wynik badania jest niekompletny. Proszę o zadanie pytania i przedstawienie całego wyniku.