Wynik MR kręgosłupa 46-letniej osoby do analizy
Dzień dobry. Proszę o zdiagnozowanie MR kręgosłupa szyjnego. Widoczne zniesienie fizjologicznej lordozy szyjnej w dolnym odc.kręgosłupa.Na poziomie C3-C4 widoczne cechy niewielkiego centralnego uwypuklenia tarczy m-k do ok.3mm w wym.ap, modeluje od przodu przestrzeń podpajęczną przednią dochodząc do powierzchni rdzenia kręgowego.Oba kanały korzeniowe węższe na tym poziomie. Na poziomie c4-C5 dyskretny bulging tarczy m-k do 1,5mm w wym.ap.

MĘŻCZYZNA, 46 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Aby móc coś więcej powiedzieć na temat wyników mr konieczne jest wykonanie bezpośredniego badania lekarskiego oraz dopiero wtedy łączenie objawów z wynikiem powyższego badania. proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.