Wynik MR kręgosłupa a możliwość starań o rentę

MR Kręgosłupa – mogę starać się o rentę? C5/C6 szerokopodstawna centralno-obuboczna wypuklina krążka dochodzi do poziomu korzeni nerwowych obustronnie C6/C7 niewielka centralno-lewoboczna wypuklina krążka uciska na worek oponowy i zwęża lewy kanał korzeniowy Th3/Th4 centralna wypuklina krążka, uciska na worek oponowy L4/L5 szerokopodstawna centralna wypuklina tarczy międzykręgowej dotyka korzeni nerów L5/S1 szerokopodstawne centralne uwypuklenie tarczy międzykręgowej modeluje worek oponowy.

Lek. Katarzyna Szymczak

Sam opis badanie nie wystarczy, konieczna jest jeszcze znajomość Pani historii choroby, objawy, sposoby leczenia... Radziłabym z tym wynikiem i Pani pytaniem udać się do neurologa.
Pozdrawiam