Wynik MR kręgosłupa a możliwość starań o rentę
MR Kręgosłupa – mogę starać się o rentę? C5/C6 szerokopodstawna centralno-obuboczna wypuklina krążka dochodzi do poziomu korzeni nerwowych obustronnie C6/C7 niewielka centralno-lewoboczna wypuklina krążka uciska na worek oponowy i zwęża lewy kanał korzeniowy Th3/Th4 centralna wypuklina krążka, uciska na worek oponowy L4/L5 szerokopodstawna centralna wypuklina tarczy międzykręgowej dotyka korzeni nerów L5/S1 szerokopodstawne centralne uwypuklenie tarczy międzykręgowej modeluje worek oponowy.

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania
Sam opis badanie nie wystarczy, konieczna jest jeszcze znajomość Pani historii choroby, objawy, sposoby leczenia... Radziłabym z tym wynikiem i Pani pytaniem udać się do neurologa.
Pozdrawiam