Wynik MRI głowy po wypadku

Jestem po wypadku w 2008 roku, 25 lat.Wynik MRI:Rozległe strefy porazowej porencefalii otoczone bliznami glejowymi w płatach czołowym i skroniowym po stronie lewej Nieregularna strefy gliozy w podkorowej warstwie robaka i obu półkul móżdżku (bardziej nasilone po stronie prawej) z cechami zaniku korowego móżdżku.MAŁY NACZYNIAK ŻYLNY W PRAWEJ PÓŁKULI MÓŻDŻKU.Wnioski: Zmiany degeneracyjne.pourazowe w płatach czołowych o skroniowych oraz móżdżkuDziury utworzone w kośćcu.Jak wynik zinterpretować ?

Lek. Tomasz Budlewski

Ma Pani wszytsko napisane we wnioskach... opisane zmiany w płatach czołowych i skroniowych to zmiany degeneracyjne związane z wypadkiem. To badanie było wykonane zaraz po wypadku czy teraz? ma Pani jakieś objawy? Proszę udać się z wynikiem do neurologa.