Wynik poziomu DHEA u 45-latki

Mój wynik poziomu DHEA w 2013r. wynosił 73,8 ug/dl. Mam teraz 45 lat. Czy ten wynik jest prawidłowy ? Pozdrawiam !

Lek. Tomasz Budlewski

Prawdopodobnie powyższy wynik jest w dolnej granicy normy. Można byłoby to określić jeśli podałaby Pani normy w danym laboratorium, ponieważ każde laboratorium ma trochę inne normy. Proszę z powyższym wynikiem udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.