Wynik poziomu kreatyniny po podcinaniu wędzidełka

Dobry wieczór,co oznaczają wyniki krwi dziecka 21 miesięcznego -tzn.kreatynia 0.34 mg/dl,BAS 0,1 10^9L i wskaźnik anizocyt. krwinek czerwonych RDW 17,0 %.W jaki sposób można te wyniki unormować? Dodam,że dziecko kilka miesięcy temu miało operacyjnie podcinany przyrośnięte wędzidełko językowe.Karmione było do operacji mlekiem bebiko a po zabiegu mlekiem enfamil oczywiscie dostosowanym do wieku dziecka.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, rozumiem ze wszystkie pozostały rezultaty sa w normie? Poziom kreatyniny wydaje sie w normie, natomiast pozostałe parametry trzeba interpretować wraz z innymi wynikami. Zalecam wizyte u lekarza domowego badz pediatrii. Sam zabieg zapewne nie ma rezultatu na powyższe wyniki. Pozdrawiam