Wynik próby tężyczkowej a suplementacja magnezu i wapnia

Witam. Czy tygodniowa suplementacja dużymi dawkami magnezu i wapnia (powiedzmy: 3 x magnez+b6 oraz 2 x wapń+D3) może mieć wpływ na wynik próby tężyczkowej? Wyszedł mi wynik ujemny, mimo, iż suplementacja prawie w 100% zniosła objawy.

Być może w chwili wystąpienia objawów tęzyczki, były niedobory wapnia i magnezu...
Obecnie wynik próby tężyczkowej ujemny ;
Prawidłowe poziomy Ca i Mg na suplementacji mogą wpływać korzystnie .

To dobrze