Wynik przeciwciał HBs u taty

Witam.Mój Tato odebrał wynik z badania i nie wie jak go interpretować.Ja jako Syn również się nie znam na tym a umówiona wizyta z lekarzem dopiero za kilka dni. Przeciwciała anty HBs > 1000.00 mlU/ml Proszę o wiarygodną interpretację.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Poziom przeciwciał jest wysoki. Odporność organizmu przeciw HBV (wirusowemu zapaleniu wątroby) jest zachowana.