Wynik rezonansu głowy a fatalne samopoczucie u 27-latki
Witam.Miałam niedawno rezonans głowy-wynik:sekwencja FSE/FSPGR/FLAIR/DWI-EPI w płaszczyznach poprzecznych,czołowych i strzałkowych.Drobne,niespecyficzne ognisko w kolanie ciała modzelowatego-najprawdopodobniej zmiana demineralizacyjna (8x8x3mm).Szyszynka nieznacznie powiększona z wielokomorową torbielą o wym:1,1x0,7cm.Fatalnie się czuję każego dnia-moja neurolog stwierdziła ze wszytsko ok-jestem za młoda zeby chorować.Gdzie się udać,jakie badania zrobić?Czy to może być SM?

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Witam. Wynik badania nie wyjaśnia przyczyny złego samopoczucia. Nie nasuwa również podejrzenia sm. Sugeruje wizytę u lekarza poz i wykonanie podstawowych badań krwi.