Wynik rezonansu kręgosłupa po pierwszej ciąży

po pierwszej ciąży robiłam rezonans kręgosłupa oto wyniki niewielka lewo wypukłe skopiować kręgosłupa piersiowego guzki schmorla w dolnym odcinku kręgosłupa piersiowego krazek miedzykregowy th12/l1 uwypuklają się ku tylowi wraz ze zmianami zwyrodnieniowo _wytworczymi na tylnych krawędziach trzonow kregowych uciska worek oponowy dochodząc do przedniej powierzchni rdzenia kręgowego i modelujący ja. Dyskretnie wyższy wydaje się sygnał w przedniej części rdzenia kręgowego na tej wysokosci

Witam,
proponuję konsultacje neurochirurgiczną z uwagi na opisywany ucisk worka oponowego. Może być konieczna operacja, do decyzji neurochirurga.