Wynik rezonansu magnetycznego jamy brzusznej

Witam, mam wyniki rezonansu magnetycznego jamy brzusznej, wyszło mi coś:"w obrębie kręgu L3 widoczne jest hypointensywne w obrazach T1 fs ognisko o średnicy ok. mm,zlokalizowane po lewej stronie, które po podaniu środka kontrastowego nie uległo wzmocnieniu patologicznemu". Co to może oznaczać? boli mnie w pośladkach , taki palący ból.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na obecność zmiany w obrębie trzeciego kręgu lędźwiowego. Proszę udać się na wizytę do lekarza ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.