Wynik RM głowy z kontrastem przy epilepsji pourazowej

WITAM OD 14 ROKU CHORUJE NA EPILEPSJE POURAZOWA,A TERAZ NIEDOCZYNNOSC TARCZYCY I BRAK OKRESU WYK.KONTROL.RM GLOWY Z KONTRASTEM-WYNIK :W PODKOROWEJ ISTOCIE BIALEJ PRZEDNIEJ CZESCI LEWEJ WYSPY JEST NIECHARAKTERYSTYCZNE OGNISKO OK 5*2MM,WYSOKO SYGNALOWE W OBRAZACH FLAIR, BEZ EFEKTU MASY I WZMOCNIENIA KONTRASTOWEGO PRAWDOPODOBNIE BLIZNOWATE-MOZLIWE POCHODZ.PODEMIELINIZACYJNE LUB PONIEDOKRWIENNE LUB POZAPALNE.TORBIEL SZYSZYNKI OK 8MM PRAWDOPODOBNIE BEZ ZNACZENIA PATOLOG.MOZGOWIE BEZ ZMIAN OGNISK.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza neurologa. Po bezpośrednim badaniu oraz łącznej analizie wykonanego badania będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.