Wynik RM kręgosłupa a bóle głowy, drętwienie rąk i uczucie zmęczenia
Witam.Co znaczy;zniesienie lordozy szyjnej;dehydratacja i zwężenie krążka międz-kręg.C6-C7;łukowato załamana górnej blaszki granicznej trzonu C7 ,z niewielką dotrzonową przepukliną i z degeneracją obrzękową szpiku trzonu C7;widoczna szerokopodstawna tylna wypuklina krążka,modelująca worek oponowy.To wynik RM,mam bóle głowy,drętwienie rąk i odczuwam wieczne zmęczenie a mam 40 lat.Czy jest szansa by rehabilitacja mi pomogła czy kwalifikuje mnie do operacji.Renata.

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w szyjnym odcinku kręgosłupa. Tego typu zmiany mogą wywoływać opisane dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który zaproponuje możliwe formy leczenia.