Wynik RM kręgosłupa a bóle głowy, drętwienie rąk i uczucie zmęczenia

Witam.Co znaczy;zniesienie lordozy szyjnej;dehydratacja i zwężenie krążka międz-kręg.C6-C7;łukowato załamana górnej blaszki granicznej trzonu C7 ,z niewielką dotrzonową przepukliną i z degeneracją obrzękową szpiku trzonu C7;widoczna szerokopodstawna tylna wypuklina krążka,modelująca worek oponowy.To wynik RM,mam bóle głowy,drętwienie rąk i odczuwam wieczne zmęczenie a mam 40 lat.Czy jest szansa by rehabilitacja mi pomogła czy kwalifikuje mnie do operacji.Renata.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w szyjnym odcinku kręgosłupa. Tego typu zmiany mogą wywoływać opisane dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który zaproponuje możliwe formy leczenia.