Wynik RTG klatki piersiowej podczas przeziębienia
Dzien dobry 67 lat kobieta na moje pytanie prosze o precyzyjna odpowiedz przeziebilam sie i poszlam do lekarza internisty ktory zlecil rtg klatki piersiowej na wyniku widnieje takowy opis cytuje ; w polu dolnym pluca lewego widoczna pasmowata struktura - zmiana wloknista ? z takim znakiem zapytania na wyniku, czy ten wynik powinien mnie niepokojc?

KOBIETA, 64 LAT ponad rok temu
Lek. Rafał Gryszkiewicz
90 poziom zaufania
Dzień dobry, ze zdjęciem i opisem proszę wrócić do lekarza kierującego na badanie. Zdjęcie należy interpretować łącznie z objawami klinicznymi. Opisywana zmiana jest najprawdopodobniej niegroźną pozostałością po przebytym zapaleniu płuc w przeszłości. Wskazane jest jednak porównanie ze zdjęciami RTG z przeszłości.