Co oznacza wynik RTG klatki piersiowej 55-latki?
Proszę o interpretację wyniku RTG klatki piersiowej mojej mamy: Pola płucne o wzmożonym rys. naczyniowo-oskrzelowym z pasmowatymi zaciemnieniami w części dolnej płuca prawego, serce w granicach wieku, zdj. niesymetryczne.

KOBIETA, 55 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Nie można postawić diagnozy na podstawie samego opisu zdjęcia. Sugeruję zgłosić się z opisem oraz zdjęciem do Pani lekarza, który uwzględni Pani stan kliniczny, postawi diagnozę i zaleci leczenie. Pozdrawiam!