Wynik RTG kręgosłupa 23-letniego mężczyzny do analizy
RTG kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego Ap i boczne Spłycenie naturalnej lordozy lędźwiowej. Zmiany przeciążeniowe w stawach między kręgowych. Najpewniej zwężenie szpary stawowej stawu krzyżowo-biodrowego prawego ze sklerotyzacją podchcrzęstną.

MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Wszystko napisano w opisie. Prawdopodobnie ma Pan dolegliwości bólowe? Tego typu zmiany jak najbardziej mogą być przyczyną bólu. Proszę udać się do lekarza, być może jakaś rehabilitacja pomoże.