Wynik RTG kręgosłupa 25-letniej osoby do analizy
Witam, dostałam opis badania RTG i nie wiem co mam o nim myśleć. Lewostronne wygięcie kr. lędźwiowego. Zwężenie tarczy międzykręgowej L5-S1 z pod chrzęstną skelrotyzacją płytek granicznych. kręgi lędźwiowe bez zmian patologicznych. Poza tym boli mnie tam kręgosłup do tego w kr.szyjnym mam ucisk na worek oponowy i biorę leki Aspicam i Tolperis. Proszę o dokładną i szybką odpowiedź :) dziękuję

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
83 poziom zaufania
Dolegliwości bólowe najpewniej spowodowane są uciskiem na worek oponowy co świadczy o obecności przepukliny. Proponuję udać się do lortopedy.