Interpretacja wyniku badania kręgosłupa lędźwiowego u 25-latki

Proszę o interpretacje TK kręgosłupa lędźwiowego. Straszny ból w okolicy lędźwi już od 2 lat. Spłycenie fizjologiczne lordozy odcinka lędźwiowego. W poziomie L1-L2: obniżenie wysokości przestrzeni międzykręgowej z obecnością dotrzonowych przepuklin krążka międzykręgowego , nierównością blaszek granicznych i ich sklerotyzacją.Bulging krążka międzykrę. w stronę tylno-boczną. L4/L5 minimalny bulging krążka. W częsci przedniej stawu krzyż.-biodr. lewego podchrzęs. skleroty. i objaw vacuum phenomeno

Witam.
Zmiany świadczą o zaawansowanej chorobie zwyrodnieniowej kręgosłupa. To jest najpewniej przyczyną dolegliwości bólowych. Pomiędzy kręgiem L1 i L2 występują przepukliny krążków międzykregowych i obniżenie wysokości przestrzeni międzykregowej, co może powodować ucisk na worek oponowy. Podobnie jest między kręgami L4 i L5. Wszystkie opisywane zmiany świadczą o zaawansowanej chorobie zwyrodnieniowej kręgosłupa. Pozdrawiam i życzę zdrowia