Wynik RTG kręgosłupa a ból nóg
Witam, oto wynik Rtg kręgosłupa L-S(AP+L)obesitas. Niedużego stopnia osteofitoza krawędzi trzonów kręgów. Szpary m.trzonowe prawidłowe. Zwapnienia w ścianie aorty brzusznej. Czy taki wynik może byc przyczyną bardzo dolegliwego bólu nóg? Bardzo proszę o jaśniejsze informacje

KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu
Bóle kręgosłupa
Spędzamy zbyt wiele czasu w pozycji siedzącej. Prowadzi to do bólu pleców. Warto wstać,przejść się. Zredukujemy wtedy dolegliwości bólowe kręgosłupa.
Witam serdecznie. Przedstawione wyniki mogą powodować dolegliwości bólowe kończyn dolnych. Wskazana konsultacja z ortopeda.