Wynik RTG kręgosłupa lędźwiowego 33-latki
Prosze o interpretacje wyniku, bede bardzo wdzięczna. RTG kręg lędzw a-p i boczne.: Mierna skolioza z zach lordozy lędzwiowej i tendencją do poziomego ustawienia kości krzyżowej. Wysokosć krezków międzykręgowych prawidłowa. Linia kręgosłupa tylna zachowana prawidłowo. Trzon lędzwiowy prawidłowej wysokości , bez cech przebudowy kostnej. Miałam puchnięcie prawej nogi i prawej ręki szypanie mięsni w okol piszeli w nogach , usg j. brzusznej, prawidłowe, nerki ok, magnez, sod potas,,d-dimery ok

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.