Wynik RTG po złamaniu kości łokciowej

Witam mam 29 lat 23 grudnia w wypadku samochodowym złamałem kość łokciową (złamanie z przemieszczeniem), 11 stycznia miałem operacjnie wstawioną plytke i 6 śrub chciałem zapytać czy widac na zdjeciu RTG jakikolwiek postęp w zrastaniu (zdjęcie wykonano 1 kwietnia) i ile zazwyczaj ta kość się zrasta zdjęcie wysyłam w linku poniżej http://wstaw.org/m/2015/04/10/RTG__01.04.2015.jpg

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc ocenić powyższe zdjęcie konieczne jest obejrzenie zdjęcie poprzedniego do porównania. Bez tego można jedynie się domyślać czy nastąpiło coś czy nie .