Wynik sekcji zwłok a przedawkowanie potasu

Witam. "Witam. Niestety sekcja zwłok nie jest w stanie wykazać czy w organizmie doszło do przedawkowania potasu." W takim razie czy można sprawdzić czy przypadkiem w tym szpitalu nie nadużywa się Kalipozu?Pozdrawiam.Żarczyńska.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeżeli była Pani osobą upoważnioną do wglądu w historię choroby, może Pani poprosić o wgląd w badania laboratoryjne pacjenta czy nie istniało ryzyko hiperkaliemii.
Pozdrawiam