Wynik testu obciążenia glukozą w 3. miesiącu ciąży

Witam. Zrobilam w 3 miesiacu ciazy test obciazenia glukoza. Wyniki sa nastepujace: na czczo 87,30 mg/dl, po 1 godz. 112,10 mg/dl, po 2 godz. 101,60 mg/dl. Czy moje wyniki sa prawidlowe?

Witaminy w ciąży

Wartości sa prawidłowe. Nie znam przyczyn dla których test został zleconych tak wcześnie. Normalnie okienkiem diagnostycznym w kierunku cukrzycy ciążowej jest okres miedzy 24. a 28. tygodniem jej trwania.