Wynik testu PAPP-A i beta-HCG poniżej normy w 11. tygodniu ciąży
Witam.odebralam wczoraj wynik PAPPA jestem w 11tc i 5 d.pappa wyszlo 1.23 a wolna beta 36.wedlug norm z laboratorium to wyniki poniżej.czy bez usg powinnam sie obawiać ze cos nie tak czy dopiero wynik usg pokaze czy z dzieckiem ok?

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
79 poziom zaufania
Witam.
Wyniki tego badania powinien ocenić ginekolog wykonując również badanie USG.
Pozdrawiam