Wynik testu z krwi a prawdopodobieństwo ciąży

Witam.31 maja miałam miesiączki która trwała 4 dni .czy to możliwe że 7czerwca miałam owulacja?wspolzylam z 6-7 czerwca i wlasnie 7 odczuwalam jakby owulacje.wczesniejsze miesiączki mialam mniej więcej co 28 dni.wczoraj i dzisiaj mam temperaturę 37.2.Dziś robiłam test z krwi i wynik 1.20.czy mogłam zajść w ciążę?czy jest to prawdopodobne?dziękuję za odpowiedz

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Interpretacja wyniku poziomu bhcg zależy od metody, dlatego najlepiej by było gdyby zgłosiła się Pani do lekarza. W takim wypadku nie można na 100% wykluczyć ciąży.