Wynik TK 34-letniej osoby do analizy

Witam, czy mógłbym poprosić o ogólna interpretację wyniku TK: NA poziomie L4/L5 uwypuklenie materiał tarczy międzykręgowej 4mm usiskające worek oponowy pośrodkowo i obubocznie. Wymiar strzałkowy kanału kręgowego 7mm. Na poziomie L5/S1 uwypuklenie materiały krążka międzykręgowego nieco mniejsze niż powyżej, wymiar strzałkowy kanału kręgowego 9mm.Worek oponowy jedynie dyskretnie uciśnięty.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wykazano dwie przepukliny krązków miedzykręgowych, które moga u pana powodowac bóle pleców z promieniowaniem do kończyn, prosze wynik skonsultowac z ortopedą, który zaleci odpwiednie postępowanie.
Pozdrawiam