Wynik TK zatok 45-latka
wynik TK -przyscienne wałowate zgrubienia sluzówki zatok czołowych szczekowych zatoki klinowej i sitowia. prawie calkowicie zniesiona powietrznosc komórek sitowych.pogrubienie małżowiny nosowej srodkowej i dolnej lewej strony, proszę o interpretacje ,z góry dziękuję .

MĘŻCZYZNA, 45 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Sądzę, że to zmiany zapalne, jednak bez informacji o objawach i przyczynach dlaczego badanie zostało wykonane trudno dokonać interpretacji, proszę udać się do lekarza , który zalecił wykonać to badanie.