Wynik TSH i guzek na tarczycy
witam, mam 35 lat. proszę o pomoc i kierunek leczenia, mam wynik TSH 9,070 anty TPO 174 (norma 0-34) anty TG 432,20 (norma 0-115) w wyniku usg jest guzek w cieśni tarczycy o wymiarach 6,5x4,5x10mm. Czy czeka mnie biopsja, operacja jestem załamana!!!

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Witam serdecznie,
wyniki z krwi wskazują na chorobę Hashimoto natomiast guzek w zależności od tego jak wyglądał w obrazie usg może wymagać biopsji lub obserwacji.
Pozdrawiam.