Wynik TSH, wolnej trójodotyroniny i tyroksyny

Dzień dobry . Wynik badania TSH 3 -0,008 mlU/l Wolna trójodotyronina 3,23, wolna tyroksyna 1,06.Co mam sądzić o tych wynikach . Proszę o poradę.

Dzień dobry,

Proszę powtórzyć wyniki, a jeśli nieprawidłowości się potwierdzą konieczne będzie wykonanie dodatkowych badań, m.in. przeciwciał oraz usg tarczycy. W takiej sytuacji bardzo ważne jest również zebranie dokładnego wywiadu z Panią i dokładne badanie fizykalne.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz