Wynik USG a ciąża u 33-latki

Witam.2 października miałam ostatnio okres kolejny powinien pokazać się 29października ale wczoraj zrobiłam test i wynik pozytywny.Dziś byłam u lekarza który zrobił usg dopochwowe i wykazało że jestem w ciąży ale nie widać jeszcze zarodka czy mam się już martwić??Kiedy wybrać się na usg aby stwierdzić że wszystko jest w porządku??Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że najlepiej jest udać się do ginekologa za tydzień, dwa i zarodek powinien być widoczny w usg. Proponuje także oznaczyć poziom beta hcg.