Wynik USG gruczołów sutkowych 43-latki
Witam.mam 43 lat byłam na usg gruczołów sutkowych oto wynik oba sutki budowy mieszanej z przewaga tk.tłuszczowej. w prawej piersi na granicy KWok 2 cm od otoczki widoczna zmiana hipoechogenna nieregularna ok 1,5x1,2 cm wymagająca BAC.zmian litych i torbieli w lewej piersi nie stwierdzono.Co to może znaczyc coś poważnego czy zwyła torbiel.

KOBIETA, 43 LAT ponad rok temu
Diagnozowanie menopauzy
Menopauza, inaczej przekwitanie, to bardzo trudny okres w życiu kobiety. Czy wiesz, jak ją rozpoznać? O diagnozowaniu menopauzy mówi lek. Łukasz Dubielecki.
Witam. Usg nie umożliwia jednoznacznej oceny niektórych zmian w piersi w związku z czym konieczne jest wykonanie biopsji i weryfikacja czy mimo wszystko nie mamy do czynienia z nowotworem.