Wynik USG i tomografii oraz zmiana w nerce

nerka :usg09.09.15r w miąższu części śr.owalna,hyperechog.zmiana 11mm/9mm uwypuklająca zarys-AML.17.09.15r.TK-zmiana normodensyjna w fazie bez kontrastu ulegajaca wzmocnieniu kontrastowemu,podejrzenie CA.21.09.15rRM-hypointensywna w T1,niejednorodna w T2,w bad.dynamicznym z wyraźnym nieco niejednor.wzmocn.kontrast./przem.z CA,inny radiolog: powikłana torbiel?zmiana lita?,16.10.16rusg-11/9mm,07.01.16r.-MR-obraz przem.za zmianą litą bez złośl.08.04.16rusg-12/11mm-char.torbieli.i co dalej ze mną?

Podawane opisy są zbyt podejrzane, by przejść wobec tego bez decyzji. Proszę wraz z urologiem podjąć decyzję o leczeniu. Nie ma na co czekać.