Wynik USG piersi a przebyta operacja oszczędzająca lewej piersi

Witam! Mam 58lat,w 2011roku miałam operację oszczędzającą lewej piersi wraz z wyciętymi węzłami chłonnymi i następnie przeszłam radioterapię i biore Arimidex. Wynik histopatologiczny to : Carcinoma ductale invasivum G2 mammae. ER- pozytywny/ / PR-negatywny HER2-negatywny pT2N0 Kontroluje sie systematycznie obecnie zrobiłam USG i wyszedł wynik badania następujący: Pierś lewa -BIRADS II Pierś prawa -BIRADS IV ognisko hypoechogeniczne nieregularne o wym. 6,2x 4,4 czy to rak ,

Sam opis wyniku o niczym nie świadczy, należy cierpliwie poczekać na interpretacje przez lekarza dysponującego całością badań, z opisu wynika, że najprawdopodobniej wymagać Pani będzie biopsji opisywanej zmiany

A Pani nie rozmawia z lekarzami prowadzącymi? Nie wie pani w jakiej KLINICE jest Pani leczona? PROSZĘ WSZYSTKIE PYTANIA ZADAWAĆ ONKOLOGOWI PROWADZĄCEMU!!! zż