Wynik USG tarczycy a przerzedzenie włosów

Usg tarczycy nieznacznie powiększona,p.prawy 56x21x16,V=9,9 ,p.lewy 56x22x15,V=9.8Mml .Cieśń szerokości :4,1mm.Tarczyca dyskretnie niejednorodna,bez zmiam ooniskowych. Wzdłuż naczyń szyjnych odczynowo większe węzły chłonne do 11x4. TSH 0.896, FT4 -13.39( norma 12 -22),morf, crp, w normie ,ob 20(n do 20).Anty TPO 7,4(n do 34),TG 17.4(n.do 115),włosy z przodu przerzedziły mi się. Proszę o interpretację, mam skierowanie,ale na nfz do nie ma szans się zapisać w Trójmieście przez rok. Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza endokrynologa. Być może warto byłoby udać się do lekarza dermatologa.