Wynik USG uda po stłuczeniu

W sierpniu tego roku straciłam przytomność w autobusie i upadłam tak nieszczęśliwie, że miałam b. mocno stłuczone prawe podudzie. Na rtg nie wyszło nic, natomiast w opisie usg( robionego prywatnie) wyszło: W obrębie tkanki podskórnej powierzchni przednio-przyśrodkowej środkowej części prawego podudzia uwidoczniono pogrubiały, amorficzny konglomerat tkanki tłuszczowej o niejednorodnie podwyższonej echogeniczności, wymiary zmiany ok. 32x8x22 (wymiar cc x ap tr); ciąg dalszy pytania- zmiana o nieregularnych, nieostrych zarysach; w części głębokiej zmiany, ok. 6 mm od powierzchni skóry, widoczna szczelinowata przestrzeń płynowa o średnicy ok. 12-15 mm i grubości ok. 1 mm, całość opisanych zmian przypuszczalnie odpowiada zmianom rezydualnym po przebytym krwiaku pourazowym w tkance podskórnej. Lekarz zapisał stosowanie prze 2 tyg. Fastum żel albo Voltaren żel. Niepokoję się o stan nogi, ponieważ wypadek miał miejsce 18.08 a noga boli przy chodzeniu.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę kontynuować zalecone leczenie. W przypadku braku poprawy konieczna będzie wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.