Jak leczyć ból po stłuczeniu piszczeli?

Stłukłem piszczel prawej nogi. Opuchlizna nie jest duża i tylko miejscowa, ale ból promieniuje na całe podudzie od kolana aż przez całą długość do stopy. Chodzenie na pięcie, lub podciąganie stopy w górę powoduje zwiększony bol upodabniający się do bólu reumatycznego.

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie leczenie,