Ból piszczeli łydki promieniujący do pośladka, kolana i podudzia

Witam. Podczas poruszania się,siedzenia boli mnie dość ostro lewy piszczel łydki.Ból promieniuje przez pośladek,podudzie,pod kolanem do łydki. Ponad rok temu miałem znieczulany kręgosłup,rejon poniżej pasa. Po rozbijaniu kamienia w prawej nerce usuwany był cewnik z moczowodu.Dodaję,że po położeniu się,po jakimś czasie, ból mija. Czy ból ma coś wspólnego ze znieczuleniem w kręgosłup. Podczas tego zabiegu doznałem "STRZAŁU" właśnie do łydki i pięty.

Aleksander Ropielewski

Pańskie dolegliwości mogą mieć związek z opisywaną przez Pana sytuacją, jednak bez bardziej szczegółowej diagnostyki nie jestem w stanie tego jednoznacznej stwierdzić, jak też odpowiedzieć na pytani co może być przyczyną Pańskich dolegliwości.