Wynik wysiłkowego EKG 40-letniej kobiety do analizy

Wynik ekg wysiłkowe: na szczycie EW obnizenie ST>1mnV4-V6 normalizujące się w 1' E. powysiłkowym. Obniżenie o charakterze niskiego odejścia. Zmian wtórnych nie obserwowano, Na E. powysiłkowym umiarkowanie nasilona arytmia V i SV. Badanie zrobione ze względu na duszności w klatce piers., szybkie męczenie i niski puls. Internista dał mi Polfenon 150 2x1 tabl., czekam na wizytę u kardiologa. Czy coś mi grozi, czy to coś poważnego. Biorę jeszcze xanax sr 1 mg .Często czuję rwanie serca, jakby o jed

Lek. Katarzyna Szymczak

Konieczna będzie obserwacja kardiologiczna i powtorzenie próby za jakiś czas, radzę sprawdzic jeszcze TSH. Pozdrawiam