Wynik z prześwietlenia zatok u 32-latki
mam wynik badania RTG zatok przynosowych i nie wiem co oznacza ten wynik z przeswietlenia .Zatokiczolowe i lewa zatoka szczekowa powietrzne.Prawa zatoka szczekowa bezpowietrzna. jak to rozumiec czy cos mi jest

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania sugeruje na występowanie nieprawidłowości w obrębie prawej zatoki szczękowej. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.