Wyniki 16-latki - interpretacja

Witam bardzo serdecznie i gorąco. Proszę o interpretację wyników mojej córki. Ma ona 16 lat. WBC 6,0, RBC 4,42, HGB 13,0, HCT 38,4, MCU 86,9, MCH 29,4, MCHC 33,9, PLT 265, GLUKOZA W OSOCZU 86, TSH 1,79, FT4 1,03, FT3 3,3.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Szanowna Pani!

Zwracając się z prośba o interpretację wyników badań, warto podawać jednostki, w jakich poszczególne parametry mierzone były przez laboratorium. Niektóre z nich mogą być podawane w róznych jednostkach, zależnie od miejsca wykonywania badania. Informacja taka jest bardzo istotna.

Jedynym parametrem, do którego mogą być wątpliwości jest FT4. Wynik mieści się w normie, jeśli podany został w ng/dl.

Pozostałe wyniki są prawidłowe.

Pozdrawiam serdecznie