Wyniki ASAT i CRPU

Dalsze wynniki ASAT wynik 69 U\L CRPU wynik 0,1 czy to bardzo zle wyniki

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Rozumiem, że pisząc ASAT ma Pani/Pan na myśli Aspat. Jeśli tak, podany wynik jest nieco podwyższony. Wskazana jest zatem dokładniejsza diagnostyka, w tym dokładne zebranie wywiadu, zbadanie Pani/Pana oraz ocena wyników innych wykonanych badań. W tym celu proszę zatem skonsultować się z lekarzem POZ. Podany wynik CRP jest prawidłowy.