Wyniki badań ATPO i ATG a PMS

Witam, Od 10 lat ogromnie cierpię. Stany, które miewam przed miesiączkami są nie do wytrzymania. Przez 2-3 tygodnie przed chodzę napuchnięta jak balon i tak obolała,że nie jestem w stanie funkcjonować. Twarz, brzuch, dłonie, stopy, oraz piersi są nabrzmiałe. Jestem pod opieką giek-endokryn, lecz pomóc mi nie umie. Badania w normie. 2 tygodnie temu zrobiłam badania przeciwciał ATPO I ATG wyszły znacznie podwyższone. TSH-2,2. USG-norma. Czy moje problemy mogą być wywołane przeciwciałami?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest stwierdzenie choroby. Proszę koniecznie udać się do lekarza endokrynologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.