Wyniki badań, CRP

Mój mąż od niedzieli gorączkuje w przedziale 37-39.Lekarz skierował go na badania.,niepokojące są wyniki CRP 11 podwyższone i PLT 86 .Co to może oznaczać?
ponad rok temu
Redakcja abcZdrowie

Wyniki wskazują na infekcję. Może to być dowolna infekcja przebiegająca z wysoką gorączką od grypy po zapalenie płuc. Koniecznie należy udać się do lekarza w celu dalszej diagnostyki i leczenia.