Wyniki badań histopatologicznych a szanse na zajście w ciążę

Dzień dobry Mam 29 lat i rozpoznanie histopatologiczne: Fragmenta polyposa endometrii. Endometrium in stadio secretionis. Transformatio decidualis interstitii focalis. oraz kliniczne: podejrzenie przerostu błony śluzowej macicy. Co to oznacza dla kobiety, która stara się zajść w ciążę? Pozdrawiam Ewa

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Opisane zmiany nie powinny stanowić problemu podczas starania się o dziecko.