Wyniki badań hormonalnych u 39-latki a problem z zajściem w ciążę

Mam 39l 2 dzieci,starania o kolejne, maz badania robil wszystko ok.Biore biomergon. Moje wyniki:progesteron: 16.03.16 -wynik 9.44, 21.03.16-wynik 13.15, 26.03.16-wynik 5.96 w 1 dniu cyklu. Tego samego dnia robione badania: FSH-1, 75 oraz LH-4,89. Co jest nie tak ze nie moge zajsc w ciaze ? mialam robione usg sa pecherzyki, owulacja, wg lekarza powinno dojsc do zaplodnienia, nie doszlo -dostalam okres 26 marca. Czy mam cos z przysadka mozgowa czy to cialko zolte? Jakie brac leki zeby zajsc?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc cos więcej powiedzieć. proponuję udac sie do lekarza zajmującego się wspomaganiem rozrodu.