Jak zajść w ciążę przy mutacji Pai 1 4G?

witam mam 27 lat jestem po ciazy obumarłej w 15tyg. wykryto u mnie mutacje Pai 1 4G co podobno utrudnia zagniezdzanie! badania na zespół antyfosfolipidowy ujemne koagulant ujemny.od pół roku staram sie zajsc w ciaze i nic z tego lekarz zalecił acard.nie wiem jak sobie pomoc i w jaki sposób moge wpłynac na to by zarodek sie zagniezdził prosze o pomoc czy sa jakies sposoby bym znów była w ciazy.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza ginekologa zajmującego się wspomaganiem rozrodu