Dlaczego poronienia się powtarzają?

Pomóżcie blagam mam pai 1 4g homozygota nieprawidłowy reszta badań super nawet zesp antykardiolipidowy wszystko super poronilam w 15 tydz juz 8mc się staram a nie zachodze w ciaze jestem przerażona czemu się nie udaje.......lekarz kazał brać aCard 75mg.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza ginekologa zajmującego się wspomaganiem rozrodu