Czy są wskazania do heparyny?

Witam mam 28lat i jestem po ciaży obumarłej w 15tyg.Po łyzeczkowaniu zrobiłam pakiet badań po poronieniu i wyszła mi mutacja PAI14G homozygota.Ponadto mam problemy z ponownym zajsciem w ciaze gdyż staramy sie juz 7 miesięcy i nic..lekarz zlecił acard 1x1 oraz luteine od 19-26dc.czy przy tej mutacji mam szanse na zajscie w ciaże ?czy sa wskazania do heparyny?i czy wogóle mam szanse na urodzenie zdrowego dziecka?bardzo proszę o pomoc bo jestem zrozpaczona.reszta badań ok mthfr 5 leiden koagulant t

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do hematologa lub ginekologa zajmującego się wspomaganiem rozrodu . Po badaniu będzie można zalecic odpowiednie dalsze postępowanie .